![](https://stemexhibitions.com/wp-content/uploads/2023/01/GR-Homepage-Quote-1024x186.png)
![](https://stemexhibitions.com/wp-content/uploads/2023/01/Homepage-Image-1024x442.png)
![](https://stemexhibitions.com/wp-content/uploads/2023/01/ezgif-5-49d59b28a2.gif)
The Project
STEM-xhibitions: Aims to achieve creation of the new pedagogical methology for the teaching & learning of STEM subjects in secondary schools in the EU
Partners
![](https://stemexhibitions.com/wp-content/uploads/2023/01/Ivanec-Logo-2.png)
![](https://stemexhibitions.com/wp-content/uploads/2023/01/Geniko-Likio-2.png)
![](https://stemexhibitions.com/wp-content/uploads/2023/01/Media-Creativa-1.png)
![](https://stemexhibitions.com/wp-content/uploads/2023/01/RDI-UP-3.png)
![](https://stemexhibitions.com/wp-content/uploads/2023/01/cip-logo-01-copy-1-1024x390.png)
![](https://stemexhibitions.com/wp-content/uploads/2023/01/EN-Co-Funded-by-the-EU_POS-1024x215.png)
Το έργο STEM-xhibitions συγχρηματοδοτείται από το πρόγραμμα ERASMUS+ της Ευρωπαϊκής Ένωσης και θα υλοποιηθεί από τον Ιανουάριο του 2023 έως τον Δεκέμβριο του 2024. Ο παρών δικτυακός τόπος και το περιεχόμενο του έργου αντικατοπτρίζουν τις απόψεις των συγγραφέων και η Ευρωπαϊκή Επιτροπή δεν φέρει ευθύνη για οποιαδήποτε χρήση των πληροφοριών που περιέχονται σε αυτόν. [Κωδικός έργου: 2022-FR01-KA220-SCH-66BBB945]
© STEM-xhibitions – Website developed by C.I.P. Citizens in Power